دکمه «Enter» را برای در کردن این قسمت و نمایش محتوا بزنید.

کسب رتبه اول کشور در محور زبان انگلیسی در جشنواره نوجوان خوارزمی

کسب رتبه اول جشنواره نوجوان خوارزمی در محور زبان انگلیسی و قرار گرفتن بر سکوی اول کشور را خدمت استاد فرهیخته، زحمتکش و صبور جناب آقای بهرادفر و دانش آموزان عزیزشان هستی جهانتیغ و دیانا جمالزهی تبریک عرض میکنیم.

دانش آموزان عزیز استان سیستان و بلوچستان توانستند در رقابتی سخت و نفس گیر بر سکوی اول کشور در محور زبان انگلیسی قرار بگیرند. این رتبه را که نتیجه تلاش های هر روز بچه ها و مربیگری فنی استاد بهرادفر هست را خدمت مدیریت محترم آموزش و پرورش استان و همکاران عزیزمان تبریک عرض میکنیم.

آوای فرهنگی سیستان و بلوچستان ♻️#افتخار_آفرینی_دانش_آموزان_استان 🔹کسب رتبه اول جشنواره نوجوان خوارزمی در محور زبان انگلیسی و قرار گرفتن بر سکوی اول کشور را خدمت استاد فرهیخته ،زحمتکش و صبور جناب آقای بهرادفر و دانش آموزان عزیزشون هستی جهانتیغ و دیانا جمالزهی تبریک عرض میکنیم. 🔹دانش آموزان عزیز استان سیستان و بلوچستان توانستند در رقابتی سخت و نفس گیر بر سکوی اول کشور در محور زبان انگلیسی قرار بگیرند. این رتبه را که نتیجه تلاش های هر روز بچه ها و مربیگیری فنی استاد بهرادفر هست را خدمت مدیریت محترم آموزش و پرورش استان و همکاران عزیزمون تبریک عرض میکنیم‌. ✅ #آوای_فرهنگی_سیستان_و_بلوچستان 👇 🆔 @avamedu